______

 

CO TO JEST BRANDING?

 

Branding – budowanie świadomości marki jest bardzo ważnym, jeśli nie najważniejszym elementem w tworzeniu wizerunku firmy na rynku. Znajdziemy tutaj spis wszystkich zasad postępowania z naszym znakiem graficznym, opisuje dokładnie kolorystykę, typografię, traktuje o tym co możemy, a czego nie możemy z nim zrobić.

 

Nadaje firmie jej własny, niepowtarzalny charakter, który pozwoli wejść w rynek i zyskać zaufanie w oczach naszych potencjalnych klientów.

______

 

RAZ, A PORZĄDNIE!

 

Branding to nie tylko spis zasad postępowania z naszym logo. Kompleksowa usługa niesie ze sobą szereg projektów graficznych, takich jak: wizytówki, foldery, teczki firmowe, papiery firmowe, koperty, gadżety reklamowe, odzież pracowników, flota i wiele innych. Warto zatem zadbać, by ta usługa została wykonana kompleksowo, ponieważ pozwala to uniknąć błędów oraz innych niedogodności podczas projektowania osobnych elementów identyfikacji.

______

 

JAKIE NIEDOGODNOŚCI?

 

W dzisiejszych czasach, czas jest na wagę złota. Kompleksowa identyfikacja wizualna zaoszczędzi Tobie sporo czasu, który musiałbyś poświęcić na przekazanie wszelkich informacji agencji reklamowej, w której będziesz zamawiać wszelkie materiały reklamowe. Studio graficzne bazuje na ustalonych na samym początku założeniach: trzyma się wybranej kolorystyki, typografii i ikonografii. Dzięki temu do klienta trafia spójny przekaz, w którym nie ma mowy o błędach. Identyfikacja wizualna jest biblią, z której czerpiemy wiedzę i znajdziemy odpowiedzi na wszystkie pytania.

______

 

KTÓRY POZIOM?

 

Jeśli zarządzasz dużą firmą, w której zamawiasz spore ilości materiałów reklamowych, radzimy zastanowić się nad pakietami poziomu 3 oraz VIP - dzięki temu zaoszczędzisz na czasie, gdyż opracowane będą wszystkie niezbędne materiały identyfikacyjne oraz cały wizerunek Twojej marki.

 

Zrządzasz firmą z sektoru MŚP? a może zaczynasz swoją pierwszą działalność? Jeśli tak, to pakiet poziomu 2 będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy. Znajdziesz tam większość niezbędnych zasad posługiwania się Twoim znakiem firmowym oraz najbardziej podstawowe projekty materiałów identyfikacyjnych. Pakiet poziomu 1 jest również świetnym rozwiązaniem dla nowego startup’u!

______

 

SYSTEM POZIOMÓW

 

Nie bez powodów każdy z naszych pakietów jest oznaczony odpowiednią cyfrą. W dowolnej chwili możesz przejść u nas na wyższy poziom, przeznaczając na to znacznie mniejszą kwotę niż te opisane w tabeli powyżej.

 

Każde przejście na kolejny poziom wyceniane jest indywidualnie.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

BRANDING

+ 48 731 453 362

ZADZWOŃ | PN. -   SB. 8:00 - 18:00

START

WYCEŃ USŁUGĘ

POZIOM 1

 

Mała księga znaku

Projekt graficzny logo

POZIOM 2

 

Rozbudowana księga znaku

Projekt graficzny logo

Mini key visual

POZIOM 3

 

Rozbudowana księga znaku

Projekt graficzny logo

Standardowy key visual

POZIOM 4

 

Rozbudowana księga znaku

Projekt graficzny logo

Nieograniczony key visual

Dowiedz się, który pakiet będzie najlepszy dla Twojej firmy

ZAPYTAJ O WYCENĘ

BRANDING

TWORZENIE WIZERUNKU FIRMY

NAWIGACJA

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

PON. - PT.      8:00 - 17:00

SOBOTA         8:00 - 14:00

NIEDZIELA      NIECZYNNE

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

BRANDING

SOCIAL MEDIA

STRONY WWW

FOTOGRAFIA

OFERTA

GODZINY PRACY

DANE KONTAKTOWE

GDAŃSK

731 453 362

BIURO@AKBRAINDING.PL

AK Brainding | Profil na Instagram
AK Brainding | Profil na Facebook'u
AK Brainding | Profil na Behance

WYCEŃ USŁUGĘ

GDAŃSK

731 453 362

BIURO@AKBRAINDING.PL

OCHRONA DANYCH 

Copyright ® 2017 AK Brainding PL