______

 

MAGIA SIŁY INTERNETU

 

„Jeśli nie ma cię w Internecie, nie ma cię w ogóle” – gdzieś to już słyszałeś? W tej chwili pokazanie swojej firmy światu poprzez Internet jest najmądrzejszym, a zarazem podstawowym działaniem zbliżającym nas do potencjalnych klientów. Firmy, które powstawały kilkanaście lat temu, musiały wykazać się dużą dozą cierpliwości, żeby zaistnieć i przekonać do siebie ludzi. Ogromne możliwości, które w tej chwili daje nam Internet, powodują, że cały proces trwa o wiele krócej, a przy odpowiednich technikach marketingowych, szybko zyskasz zaufanie ludzi, którzy chętnie będą do Ciebie wracać.

 

Obecność w sieci jest już niemal obowiązkowa. Jeśli nadal nie widzisz potrzeby istnienia w Internecie, uświadom sobie, że Twoja konkurencja już tam jest i aktywnie pozyskuje tą drogą nowych klientów.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

 

STRONY INTERNETOWE

______

 

CZEGO POTRZEBUJESZ?

 

Skąd to pytanie? A to dlatego, że rynek stron internetowych ciągle się zmienia względem obecnych trendów. Trendy to nic innego, jak odpowiedź na oczekiwania klientów – Twoich klientów. Wiedza o tym, w jaki sposób obecnie warto przekazać swoją ofertę jest niezbędna, aby zarówno pozyskać nowych klientów, jak i podkreślić Twoją rolę w biznesie. Współpracując z nami masz pewność, że staniemy się pośrednikiem między Tobą a Twoim klientem. Naszym zadaniem jest przepuścić Twoją ofertę przez nasz „filtr”, tak aby dostosować ją idealnie do tego, co w tej chwili przyciągnie uwagę Twoich potencjalnych klientów.

______

 

CZY MUSISZ SIĘ NA TYM ZNAĆ?

 

Mówiąc wprost, nie. Wystarczy, że opowiesz nam o swojej pracy i o Twoich oczekiwaniach biznesowych. My dołożymy wszelkich starań, żeby je spełnić. Zapoznaj się z naszymi pakietami i wybierz ten, który najbardziej Tobie odpowiada.

+ 48 731 453 362

ZADZWOŃ | PN. -   SB. 8:00 - 18:00

START

WYCEŃ USŁUGĘ

ZAPYTAJ O SZCZEGOŁY

ZAPYTAJ O SZCZEGOŁY

ZAPYTAJ O SZCZEGOŁY

Oferta skierowana do małych firm, które oferują powszechnie znane usługi (tzn. takie, które nie wymagają podawania szczegółowych informacji). Zwykle są to firmy działające w takich branżach jak hydraulika, usługi remontowe, kosmetyka czy księgowość.

Oferta skierowana do nowych firm, które od razu chcą wyróżnić się na tle konkurencji i zaznaczyć swoje mocne strony. To również ukłon w stronę długoletnich firm, które doceniają swój potencjał i chcą zacząć go wykorzystywać. Z tej oferty korzystają zwykle firmy z takich branż jak gastronomia, usługi prawnicze czy ośrodki rekreacji.

Oferta dla firm, które celują w sprzedaż konkretnych produktów, ale chcą finalizować transakcję osobiście. Myślimy tu między innymi o hotelach, biurach nieruchomości, biurach turystycznych, salonach motoryzacyjnych czy sklepach z produktami.

KOSZT

OD 1400 PLN

KOSZT

OD 2200 PLN

KOSZT

OD 3600 PLN

STANDARDOWA

ONE PAGE BEZ ZAKŁADEK

PREMIUM

ONE PAGE LUB WERSJA STANDARDOWA Z ZAKŁADKAMI

PREMIUM+

ROZBUDOWANA STRONA INTERNETOWA Z WEWNĘTRZNYM SKLEPEM

STRONY

INTERNETOWE

WIZYTÓWKA TWOJEJ FIRMY

NAWIGACJA

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

PON. - PT.      8:00 - 17:00

SOBOTA         8:00 - 14:00

NIEDZIELA      NIECZYNNE

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

BRANDING

SOCIAL MEDIA

STRONY WWW

FOTOGRAFIA

OFERTA

GODZINY PRACY

DANE KONTAKTOWE

GDAŃSK

731 453 362

BIURO@AKBRAINDING.PL

AK Brainding | Profil na Instagram
AK Brainding | Profil na Facebook'u
AK Brainding | Profil na Behance

WYCEŃ USŁUGĘ

GDAŃSK

731 453 362

BIURO@AKBRAINDING.PL

OCHRONA DANYCH 

Copyright ® 2017 AK Brainding PL